fbpx

היתרונות של דרכון פורטוגלי

בדקו זכאות עכשיו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

למה דווקא אזרחות פורטוגלית?

דרכון פורטוגלי אומר שיש לכם אזרחות פורטוגלית והיא תקפה לכל החיים. פורטוגל היא חברה מלאה באיחוד האירופי משנת 1986, כלומר מרגע קבלת הדרכון, כאזרחים פורטוגלים, בעלי זכויות שוות לכל אזרח במדינות האיחוד האירופי. מה זה אומר? להלן פירוט על הזכויות שתהנו מהם כתושבי פורטוגל והאיחוד האירופי

unnamed-1

מגורים בכל מדינות האיחוד האירופי

בעלי אזרחות פורטוגלית שהנפיקו דרכון אירופאי יכולים ליהנות ממגורים בכל אחת מ-28 מדינות האיחוד. אם אתם חושבים על מגורים בחו”ל, אינכם חייבים לגור בפורטוגל. תוכלו לעבור אל כל אחת ממדינות האיחוד, ללא צורך באישור מיוחד וללא הוצאת ויזה.

לימודים בחינם או בסבסוד באירופה

כאזרחי האיחוד האירופי, אתם יכולים ללמוד במוסדות האקדמיים המובילים באירופה, ליהנות מתנאי קבלה מקלים ומשכר לימוד מסובסד. בארצות מסוימות ובמוסדות ציבוריים, גם בסיבסוד מלא, לא ייאמן, לימודים שאירופה ללא עלות.

hero-blog
work-permit

אשרת עבודה בינלאומית

דרכון פורטוגלי בהיותו דרכון אירופאי לכל דבר, מאפשר לעבוד במגוון ארצות, בתוך אירופה ומחוצה לה. לעבוד בחו״ל באופן חוקי ותוך קבלת כל הזכויות של אזרחי המקום, זו זכות שאין לרבים. בעלות על דרכון אירופאי מעניקה יתרון כלכלי בכל שלב בחיים, גם לצעירים המחפשים את דרכם וגם למשפחות שרוצות להתפתח בכיוון חדש, לרילוקיישן ועוד. אפילו במדינות נוקשות כמו ארצות הברית, אזרחי האיחוד זוכים להקלות בקבלת ה׳גרין קארד׳ הנכסף.

מעבר חופשי כמעט בכל העולם

לאלה האוהבים לטייל ב׳כפר הגלובלי׳ שלנו, אזרחות פורטוגלית מאפשרת לטייל ללא צורך באשרת כניסה או ויזה, בכ- 190 מדינות. בין מדינות אלו נכללות מדינות כמו ארה”ב ואוסטרליה, אליהן תקבלו ויזת תייר אוטומטית, וגם מדינות שאסורות לכניסה לישראלים, כגון אינדונזיה ומלזיה, מדינות אסלאמיות ומדינות ערב המתונות.

 

עבודה, עסקים והשקעות בשוק הבינלאומי

עבודה בפורטוגל, באירופה או בשוק הבינלאומי בכלל, יכולה להוות אופציה מעניינת לצעירים בתחילת דרכם, או לזינוק בקריירה עבור מקצוענים ותיקים שיכולים בצורה זאת להשיג יתרון ולשפר את הרזומה שלהם. עבור בעלי עסקים זהו פתח ליצירת קשרים עם אנשים וחברות מכל העולם ואפשרות לחיסכון משמעותי בהוצאות מס.

השקעה בעסקאות נדל״ן ומקרקעין בעולם הוא אפיק שהולך ונעשה פופולארי, ועכשיו עם דרכון אירופאי הוא הופך לאטרקטיבי עוד יותר, בשל התנאים המוענקים לך כאזרח המדינה או האיחוד האירופי. הכנסה פאסיבית באמצעות השקעה בנדל”ן בחו״ל, יכול להפוך את המציאות הכלכלית שלך, מצב בו נמצאים רוב אזרחי ישראל כיום.

תעודת ביטוח לכל מקרה שיהיה - ולתמיד

קבלת אזרחות פורטוגלית היא למעשה פוליסת ביטוח שנשארת במשפחה מרגע קבלתה ולדורי דורות. אם קיבלתם אזרחות פורטוגלית לפני שנולדו לכם ילדים, הם יקבלו אזרחות אירופאית באופן אוטומטי. אם כבר יש לכם ילדים, הגישו בקשה עבורם בהתאם לתנאי החוק, והם יקבלו את האזרחות בירושה מכם.

shutterstock_773961850-o

למה כדאי למהר?

זכאות לדרכון פורטוגלי ולפיכך אזרחות באיחוד האירופי, היא הזדמנות הסטורית שנפתחה בפני כ- 3 מליון אזרחים. אין לדעת כמה זמן יישאר החלון פתוח, בתנאים הנוכחיים המקלים יחסית. כיום, אין צורך בידיעת השפה, החוקה או התרבות המקומית, הקשרים טובים עם הקהילה היהודית בפורטוגל, גם הרשויות במדינה ומערכת המשפט.

כיום מובטחת לישראלים המעוניינים בכך, דרך סלולה וקלה יחסית, להשגת דרכון אירופאי להם ולמשפחותיהם. ככל שיותר ישראלים מנצלים את ההזדמנות, התורים וזמני הטיפול מתארכים, והבירוקרטיה מתחילה להרים ראש ולהקשות על התהליך.

אתם כבר כאן, אל תחכו. צרו קשר ובידקו את זכאותכם עוד היום

עשוי לעניין אותך